Opinie

Poniżej znajdą Państwo wybrane opinie z portalu ZnanyLekarz.pl

Wioleta
Pan doktor świetny specjalista, miałam wykonywane zmniejszenie warg większych i mniejszych, taśmę podcewkowa oraz zwężenie wejścia do pochwy. Wszystkie zabiegi podczas jednej operacji. Pan doktor wszystko szczegółowo mi wyjaśnił, cały przebieg przed i po operacji jak również proces rekonwalescencji. Jestem bardzo zadowolona to najlepszy specjalista w Polsce, spełnił moje najśmielsze oczekiwania. Efekty są rewelacyjne. Uzyskałam większą pewność siebie. Z całym szacunkiem polecam. Dziękuję Panie doktorze.
M.
Dr Kolczewski wykonał mi zabieg labioplastyki. Efekt jest dokładnie taki jakiego oczekiwałam. Cena zabiegu nie była wygórowana, nawet jak na kieszeń studentki. Wszystkie konsultacje pozabiegowe są już wliczone w koszt zabiegu. Dr przeprowadza rozmowę przed, o oczekiwaniach pacjentki, tak samo na kontroli po zabiegu, czy pacjentka jest zadowolona. Pełen profesjonalizm, miła i bezstresowa atmosfera. Mogę z czystym sumieniem polecić dr Piotra innym kobietom zmagającym się z podobnym problemem 😀
Ewa
Pan doktor wykonał u mnie zabieg waginoplastyki. Jestem bardzo zadowolona. Znieczulenie miejscowe plus ekspresowe tempo zabiegu, krótki czas rekonwalescencji i bardzo dobre wsparcie telefoniczne po zabiegu. Satysfakcja seksualna na wspaniałym poziomie 😀 Polecam wszystkim kobietom. Spodziewałam się ogromnego bólu a było bardzo delikatnie. Warto było. Jestem mega zadowolona!
K.
Doktor Kolczewski to wspaniały specjalista i człowiek. Miałam wykonany zabieg plastykę pochwy i efekt jest niesamowity! Zabieg był szybki a rekonwalescencja zaskakująco krótka. Doktor zadzwonil do mnie dzień po zabiegu. Żałuję, ze tak dlugo zwlekalam z decyzją o zabiegu. Polecam z całego serca!
Pacjentka z Koszalina
Byłam u dr Kolczewskiego pierwszy raz na laser i osocze. Efekty przerosły moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona zarówno z kontaktu z lekarzem, przebiegiem wizyty (również z obsługi personelu który pracuje z lekarzem) jak i z przebiegu zabiegu (znieczulenie, rozmowa co będzie robione) jak i po zabiegu. Żałuję że tak długo zwlekałam żeby zrobić zabieg laserowy. Polecam każdej kobiecie która zmaga się z problemami po ciazy/ciążach. Polecam!!!!
Karolina
Poddałam sie zbiegowi labioplastykali i dzięki Panu Doktorowi odzyskałam swoją kobiecość. Dziękuję Panie Piotrze z całego serca. Polecam z czystym sumieniem Pana Doktora Czarodzieja
KL
Miałam wykonywany zabieg labioplastyki, który przeprowadzony był bezboleśnie, a efekt już teraz jest lepszy niż się spodziewałam 🙂 Pan Doktor wszystko dokładnie mi wyjaśnił, wizyta odbyła się w przyjaznej atmosferze, bez stresu. Naprawdę polecam.
Karolina
Profesjonalnie wykonany zabieg. Mimo wielu obaw i stresu doktor zapewnił 100% komfort. Labioplastyka wykonana bezboleśnie. Polecam
Wioleta
Lekarz jedyny w swoim rodzaju.Zdecydowałam się na zabieg labioplastyki u pana doktora i wykonał go perfekcyjnie.Lekarz z powołania o wielkim sercu.
A. W.
Witam, gorąco polecam zabieg labioplastyki u doktora Kolczewskiego. Jestem dwa miesiące po labioplastyce i efekt przeszedł moje oczekiwania, wyszło super. Przede wszystkim bardzo podobało mi się to, że doktor na konsultacji przed zabiegiem wyjaśnił dokładnie jak to wszystko wygląda i na jaki efekt po zabiegu mogę liczyć. Wszystkim paniom,które mają podobny problem i boją się lub mają wątpliwości szczerze polecam dr Kolczewskiego. Dziękuję doktorze, jestem zachwycona.
Magdalena Biernacka
Bardzo dobry lekarz, długo się zastanawiałam nad wyborem specjalisty i trafiłam idealnie. Pan Doktor odmienił moje życie za co bardzo dziękuję! Pomocny, z dobrym sercem i podejściem człowiek. Przed zabiegiem, w trakcie jak i po kontakt był cały czas. Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze. Dodam że, był to zabieg waginoplastyki tylnej ściany pochwy i krocza, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, warto było się poświęcić by zacząć wszystko od nowa.
wiki73
Polecam zabieg HIFU przeprowadzony profesjonalnie przez Doktora. Już po pierwszym zabiegu czułam poprawę, zaś po miesięcznej powtórce i po ponad 5 miesięcznym odstępie czasu od zabiegu mogę powiedzieć że Dziękuję Doktorowi że mnie namówił. Nie muszę przerywać moich zajęć fitnessu żeby skorzystać z toalety i nie ma problemu przy kichaniu. Bardzo polecam wizytę u Doktora, profesjonalnie i merytorycznie wytłumaczy i odpowie na każde pytanie.
Małgorzata
Mogłabym dodać opinię na 10 gwiazdek gdybym mogła .Znalazłam się u dr.Kolczewskiego po nieudanej labioplastyce wykonanej przez nnego lekarza.Bylam zrozpaczona..Pan doktor podjął się korekty z której jestem bardzo zadowolona .Odzyskałam pewność siebie i mogę polecić dr. P.K każdej kobiecie która chcę się poddać zabiegowi labioplastyki .Pełen profesjonalizm doktora i podejście do pacjentki.Mega szacunek dla tego pana.Ten lekarz jest na odpowiednim miejscu..Dziękuję jeszcze raz doktorze.
Lucille
Very professional and experienced doctor who clearly has years of practice and expertise. Lovely nurse, and the place is much better equipped than in England. Dr Kolczewski is also trustworthy, listens to you and is able to put you at ease.
Justyna
Polecam Pana Doktora z całego serca. Jestem właśnie po operacji , którą przeprowadzał Pan Doktor. Profesjonalizm,życzliwość,całkowite oddanie się sprawie pacjentki to charakteryzuje Pana Piotra.Życzę wszystkim kobietom takiego super lekarza. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze.
Agnieszka
I can definately write that Dr. Kolczewski changed the quality of my (our) life. To present a full picture of what I have been struggling with for over 2 years, I will share with you my story. As a 32-year-old woman I suffered from a hormone-dependent malignant breast cancer. Treatment consisted of, among other things, administering ZOLADEX, which introduced my young body into the pharmacological state of menopause. The domino effect caused further problems such as dry intimate places, painful close ups, frequent infections. During one of the visits, the doctor noticed significant changes in the structure of the cervix, after a sincere conversation about my ailments and their impact on everyday life, he proposed laser therapy. 3 treatments at intervals of 2-3 weeks resulted in a return of comfort comparable to the one before the cancer treatment started. I recommend a visit to all, ladies who have a similar story to my , who share the same dilemmas, as well as women whose natural menopause has turned upside down their lifes. I know that the Doctor is able to help them, just as he helped me. Thank you !!!
Katarzyna
Dr Kolczewski to topowy specjalista w swojej dziedzinie i niezwykła osobowość. Cenię Dr za ogromne doświadczenie, zaangażowanie, precyzję, życzliwość oraz niezwykle empatyczne podejście do problemu. Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich wizyt i zabiegów wykonanych przez Dr. Cieszę się że trafiłam na tak wybitnego fachowca i wspaniałego człowieka, dzięki któremu pozbyłam się wielu problemów z którymi borykałam się od lat. Bardzo za to dziękuję. Zabieg labioplastyki z redukcją napletka łechtaczki oraz hifu najbardziej wpłynęły na moje samopoczucie i komfort życia. Zabieg hifu szczególnie polecam Paniom które marzą o pozbyciu się problemu nietrzymania moczu i lepszych doznaniach seksualnych bez użycia skalpela. Ponadto warto skorzystać z zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego w moim przypadku celem była szybka regeneracja miejsca po przeprowadzonym zabiegu, a to nie jedyny atrybut tego cuda. Panu Doktorowi życzę mnóstwo sił i energii, a Paniom trafnych wyborów w doborze specjalisty bo od jego kompetencji i podejścia zależy nasze zdrowie. Osobiście, szczerze polecam Doktora Kolczewskiego.
Agnieszka
Mogę śmiało napisać, iż dr Kolczewski odmienił jakość mojego ( naszego) życia . Aby przedstawić pełen obraz tego, z czym się borykałam od ponad 2 lat, opiszę swoją historię. Jako 32 latka zachorowałam na hormonozależny złośliwy nowotwór piersi. Leczenie polegało między innymi na podawaniu leku ZOLADEX, który wprowadził mój młody organizm w stan farmakologicznej menopauzy. Efekt domina spowodował dalsze problemy tj. suchość miejsc intymnych, bolesne zbliżenia, częste infekcje. Doktor, podczas kolejnej wizyty kontrolnej widząc znaczne zmiany w budowie szyjki macicy, po szczerej rozmowie dot. moich dolegliwości i ich wpływu na życie codzienne, zaproponował terapię laserem. 3 zabiegi w odstępach 2-3 tyg sprawiły iż powrócił komfort porównywalny z tym sprzed rozpoczętego leczenia. Polecam wizytę u Pana Doktora wszystkim paniom, które mają podobną historię do mojej i borykają się z takimi samymi dylematami, a także kobietom którym naturalna menopauza przewróciła dotychczasowe życie do góry nogami. Wiem, że Doktor jest w stanie pomóc im tak, tak jak pomógł mi. Dziękuję !!!
K.
Również jestem po zabiegu labioplastyki, którą wykonał Pan Dr Kolczewski. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona osobą Pana Doktora i przemiłym, ciepłym delikatnym podejściem do pacjentki od samego początku do końca tego krępującego zabiegu. Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz o zdecydowanym podejściu do sprawy. Z czystym sumieniem polecam zarówno dr Kolczewskiego. j Sam zabieg nie należy do najprzyjemniejszych, lecz kiedy już jest po wszystkim, kamień spada z serca i zaczyna się wierzyć w to, że niedługo zacznie się nowy lepszy etap w naszym życiu 🙂 Jeszcze raz podkreślam swoje zadowolenie i niezmierną radość po odbytym zabiegu, szczerze polecam dr Kolczewskiego, osobiście nie spotkałam się w swoim życiu z lepszym i bardziej kompetentym lekarzem niż dr Kolczewski 🙂
Teresa Kędzierska ze Świdwina
Wyrośnieta taśma TOT do pęcherza to pamiątka po innym wybitnym specjaliście. Do doktora Kolczewskiego trafiłam w 2011 roku wykonał zabieg rekonstrukcji pęcherza i cewki oraz plastyka tylna i przednia ściana pochwy oraz plastyka krocza. Te operacje odbywały się na NFZ w szpitalu wojskowym w Szczecinie. Pan doktor sam osobiście przychodzi zobaczyć jak się czuje po operacjach. Wybitny specjalista, światowej sławy, kultura na najwyższym poziomie, lekarz z powołania. Jest moim ginekologiem którego polecam każdemu. Doktorze dziękuję z całego serca, niech Bóg otacza zawsze Pana opieką. Dziś jadę ponownie na wizytę kontrolną.
Katarzyna Janda
Zgłosiłam się do dr.Kolczewskiego w wieku 34 lat. Powodem było wypadanie macicy III stopnia.W Irlandii ginekolog w Szpitalu stwierdził że jedynym i najlepszym rozwiązaniem będzie usunięcie macicy, inne rozwiązanie nie przyniesie skutków. Postanowiłam poszukać lekarza w Polsce. Wybrała dr.Kolczewskiego spośród wszystkich specjalistów w Polsce. Z opinii internautów wynikało że lekarz jest wybitnym, niezastąpionym specjalistą. I nie żałuję, rzeczywiście Kolczewski ma „złote rączki::). Jedna godzina operacji ( amputacja szyjki, podwieszenie macicy i plastyka krocza) zmieniła moje życie. Efekt genialny. Znów czuję się kobietą, która odzyskała poczucie własnej wartości no i wciąż mam macicę:)…Bardzo dziękuję i polecam wszystkim kobietą, które straciły już nadzieję….Szczęśliwa pacjentka dr. Kolczewskiego.
Bożena
Jestem zadowoloną pacjentką po zabiegu labioplastyki. Żałuję, że tak długo zwlekałam z podjęciem decyzji o tym zabiegu. Doktor jest profesjonalistą i przesympatycznym człowiekiem. Co mogę poradzić kobietom, które nie podjęły jeszcze ostatecznej decyzji? Wstyd na bok drogie Panie i do dr Kolczewskiego.
Michalina
To już moja czwarta wizyta u tego lekarza. Jeżdżę specjalnie z Koszalina gdyż tylko tutaj zostaje leczona i traktowana tak jak ja tego oczekuje. Cenie wszystkie rady doktora, spokój i opanowanie i fantastyczna obsługę. Rejestracja zawsze przebiega bez problemu i nigdy nie czekam. Z całym sercem jeżeli tylko ginekolog – to tylko Piotr Kolczewski.
Agnieszka
Zdecydowanie świetny specjalista. Rewelacyjne podejście, miły, sympatyczny, dyskretny, kompetentny o imponującym poziomie wiedzy. Wykonana przez Pana doktora plastyka tylnej ściany pochwy i krocza okazała się „koronkową robotą”. Serdecznie dziekuję i pozdrawiam !
Dorota K.
Lekarz – o którym mówię – w samych superlatywach!!!! Profesjonalista i fachowiec w swojej dziedzinie. Po porodzie naturalnym we Francji, ” naprawił ” i odbudował moje poczucie wartości i dzięki Panu Doktorowi – wróciłam do życia. Operacja przeprowadzona była w klinice AMC, którą rowież polecam. Opieka na najwyższym poziomie. Dziękuje Panu – Doktorze!
Szczęśliwa Pacjentka 🙂
Trafiłam do Pana doktora sugerując się opinią na ,, znanym lekarzu,,. Teraz kiedy jestem już miesiąc po operacji wiem, że był to bardzo dobry wybór. Labioplastyka w moim przypadku została wykonana fenomenalnie! Wszystko na światowym poziomie. Od konsultacji do zabiegu czekałam zaledwie 3 dni, ponieważ Pan doktor znalazł lukę w terminarzu 🙂 Zalecił mi również nowoczesną metodę antykoncepcji, która w 100% odpowiada moim oczekiwaniom. Polecam każdej kobiecie, która zmaga się z problemem kategorii ginekologii estetycznej. :))
Pacjentka z Kostrzyna
Pana Dr Kolczewskiego wybrałam sugerując się opiniami pacjentek. Jestem po 4zabiegach: redukcji napltka, labioplastyki,rekonstrukcji tylnej ściany pochwy i krocza oraz sling przezzałonowy. Wszystkie te zabiegi pan Dr Kolczewski wykonał w czsie jednej operacji co świadczy o jego profesjonaliźmie. Pan Dr Kolczewski to miły i sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru a co najważniejsze bardzo dobry specjalista. Szczerze polecam. Pacjentka z Kostrzyna.